Zaloguj się Załóż konto Strefa Partnera Kontakt

Informacja: 22 7737 861 lub 510 339 338

PINTYPLUS ART Chrome Effect Gold 200ml

    KOD PRODUKTU: NVS-783 {JEZYK_1008}
Ilość

Cena: 26,00

Potrzebujesz porady naszego sprzedawcy?

Zadzwoń 22 77 37 861 lub 510 339 338
napisz shop@art-equipment.pl lub skorzystaj z formularza

PINTYPLUS ART Chrome Effect Gold 200ml

Farba o efekcie chromowym.

Szybkoschnąca farba do celów dekoracyjnych. Można nią malować po drewnie, metalu, szkle, wiklinie, ceramice, powierzchniach plastikowych. Unikać poruszania malowanych przedmiotów.

Instrukcja: Wyczyść powierzchnię, która ma być malowana, z tłuszczu i kurzu. Przed użyciem mocno wstrząśnij spray przez ok. 2 min. Maluj z odległości 25-30cm nakładając cienkie warstwy zarówno wzdłuż, jak i pionowo. Cienka warstwa szybko schnie (kilka minut), więc zawsze można potem nakładać następne. Po skończonym malowaniu odwróć aerozol „do góry nogami” i pryskaj samym gazem by oczyścić z zalegającej farby dyszę i atomizer. Po malowaniu powierzchnie nie muszą zostać polakierowane (zawerniksowane). Farba jest błyszcząca.

UWAGA!

Pojemnik pod ciśnieniem, należy go przechowywać z dala od słońca i temperatury powyżej 50 stopni C. Opakowania nie gnieść i nie palić, nawet po zużyciu. Nie podpalać strumienia gazu i farby. Zachować ostrożność w pobliżu ognia i żaru – nie palić papierosów w czasie malowania. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Opary mogą powodować senność i zawroty głowy. Nie wdychaj oparów. Jeżeli któraś z opisanych sytuacji ma miejsce – skontaktuj się niezwłocznie z lekarzem i pokaż mu opakowanie farby. Używaj w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Farba zawiera xylen.Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Producenci


Oprogramowanie KQS.store | Realizacja AWESO

© Art-Equipment Shop. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.