Gruntowanie ikon, deski do ikon, pisanie ikon, deski zagruntowane
Zaloguj się Załóż konto Strefa Partnera Kontakt

Informacja: 22 7737 861 lub 510 339 338

1 / 1

Gips boloński 1000g

Gips boloński 1000g

Przydatna dla osób, które własnoręcznie przygotowują podkład (grunt - ammaniture) stosowany przy technice pozłotniczej, klejowej. Może być używana również do przygotowania szpachlówki służącej do wypełniania szczelin i uzupełniania ubytków.

Ilość:

Cena: 16,90 zł


Gips boloński 1000g

Gips boloński 1000g

Przydatny dla osób, które własnoręcznie przygotowują podkład (grunt - ammaniture) stosowany przy technice pozłotniczej, klejowej. Może być używany również do przygotowania szpachlówki służącej do wypełniania szczelin i uzupełniania ubytków.

Ilość:

Cena: 16,90 zł


Klej skórny 250g - HOL proszek

Klej skórny 250g - HOL proszek

Jest spoiwem o pochodzeniu zwierzęcym otrzymywanym z kawałków odpowiednio preparowanej skóry. Sprzedawany jest w postaci proszku. Klej ma zastosowanie w bardzo wielu produktach do pozłotnictwa. W celu przygotowania mieszanki klejowej należy rozpuścić 100gr produktu w wodzie, najlepiej zanurzając pojemnik z klejem w gorącej wodzie. Lekkie ogrzanie wody pozwoli na łatwiejsze rozpuszczenie kleju.

Ilość: Dostępność

Cena: 17,00 zł


Klej skórny w granulkach 500g

Klej skórny w granulkach 500g

Jest spoiwem o pochodzeniu zwierzęcym otrzymywanym z kawałków odpowiednio preparowanej skóry króliczej. Sprzedawany jest w postaci granulek, gdyż w takiej postaci łatwiejsze jest jego pakowanie i dozowanie. Klej ma zastosowanie w bardzo wielu produktach do pozłotnictwa. W celu przygotowania mieszanki klejowej należy rozpuścić 100gr produktu w wodzie, najlepiej zanurzając pojemnik z klejem w gorącej wodzie. Lekkie ogrzanie wody pozwoli na łatwiejsze rozpuszczenie kleju.

Ilość:

Cena: 58,00 zł


Kompletny zestaw do pisania ikon

Kompletny zestaw do pisania ikon

Kompletny zestaw do pisania ikon. W zestawie: 1. Książka instruktażowa "Malujemy ikony"i. Książka zawiera liczne szkice (gotowe do skopiowania) i przykłady ikon ułatwiają zrozumienie teorii i wykorzystanie jej w twórczej pracy. Książka jest nieocenioną pomocą zarówno dla początkujących malarzy, jak i doświadczonych twórców. 2. Zestaw 12 pigmentów + 2 pędzli - Zestaw składa się z dwunastu szczelnie zamykanych pojemniczków na suche pigmenty (każdy zawiera 3,5-4g pigmentu), plastikowej palety or

Ilość: Dostępność

Cena: 150,00 zł


MALUJEMY IKONY - RM

MALUJEMY IKONY - RM

Autor: André Fisch Agnes Raynaud Liczba stron: 72 Tytuł: Malujemy ikony. Wyd. 2 Format: 208x270 mm Oprawa: Oprawa miękka ISBN: 978-83-7773-309-7 Wydawnictwo: Wydawnictwo RM Rok wydania: 2014 Sposób malowania ikon nie zmienił się od starożytności. Te religijne i symboliczne obrazy nadal powstają w wyniku zastosowania tradycyjnych technik malarskich i starych wypróbowanych metod pozłacania. Dzięki tej książce poznasz nie tylko historię ikon, ale przede wszystkim poszczególne etapy

Ilość: Dostępność

Cena: 29,90 zł


OLIFA 150 ML

OLIFA 150 ML

Olifa przygotowana tradycyjną metodą, przeznaczona do zabezpieczania ikon. Produkt ten wytwarzany na bazie naturalnego oleju lnianego zapewnia długą żywotność warstwom malarskim. Produkt polecamy ikonopisarzom oraz firmom pozłotniczym i konserwatorskim zajmującym się renowacją obiektów i przedmiotów sakralnych.

Ilość:

Cena: 11,00 zł


Pigment suchy - biel cynkowa 1000g

Pigment suchy - biel cynkowa 1000g

Profesjonalny pigment suchy w kolorze bieli cynkowej. Produkt przeznaczony dla modelarzy oraz plastyków.

Ilość: Dostępność

Cena: 39,00 zł


Pigment suchy 200g biel cynkowa

Pigment suchy 200g biel cynkowa

Profesjonalny pigment suchy w kolorze bieli cynkowej. Produkt przeznaczony dla modelarzy oraz plastyków

Ilość: Dostępność

Cena: 10,00 zł


Pigment suchy 200g biel tytanowa

Pigment suchy 200g biel tytanowa

Profesjonalny pigment suchy w kolorze bieli tytanowej. Produkt przeznaczony dla modelarzy oraz plastyków

Ilość: Dostępność

Cena: 10,00 zł


Podkład - Ammanitura 125ml

Podkład - Ammanitura 125ml

Grunt - ammanitura do wyrównywania złoconych powierzchni w technice klejowej. Przy tej technice jest niezwykle ważne, aby powierzchnia była perfekcyjnie gładka, stąd nakładanie należy przeprowadzić bardzo starannie. Przed użyciem grunt należy podgrzać i pozostawić do wyschnięcia. Potrzebne będzie od 2 do 5 warstw gruntu aby powierzchnia została dobrze przygotowana. Co dwie warstwy powierzchnię należy wygładzić bardzo drobnym papierem ściernym albo wilgotną gąbką.

Ilość:

Cena: 14,00 złKategorie produktów

Producenci


Oprogramowanie KQS.store | Realizacja AWESO

© Art-Equipment Shop. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.