+48 22 7737 861

Opis produktu

Lefranc & Bourgeois Medium transferowe Transcryl 75 ml

Medium służy do przenoszenia zdjęcia i wydruków na papierze na inny obiekt. Medium jest na bazie wody, zmywać należy je wodą z mydłem.

Instrukcja:
1. Nałóż medium na obrazek, który ma zostać przeniesiony. Drugą warstwę nakładaj odwrotnie – jeśli pierwsze była nakładana wzdłuż, to drugą nałóż w poprzek. Czynność należy powtórzyć 2 lub 3 razy. Między warstwami odczekaj 15 min.
2. Po 24h przytnij obrazek zostawiając 0,5 cm margines z każdej strony. Zanurz papier w ciepłej wodzie na 20 min. aby ułatwić uwolnienie rysunku.
3. Użyj palca albo gąbki do usunięcia papieru spod rysunku przyczepionego do plastikowego filmu, który wytworzyło medium transferowe.
4. Rozłóż rysunek na podłożu. Odczekaj 4 godziny.
5. Nałóż medium na powierzchnię na którą ma być przeniesiony obrazek. Usuń bąbelki powietrza przy pomocy twardego wałka. Połóż suchy obrazek na podłoże pokryte medium. Odszczekaj 24h.

Opinie klientów

Zapytaj o ten produkt

weryfikator

Podanie adresu e-mail jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Podając powyższe dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zapoznałeś się z Polityką Prywatności.