+48 22 7737 861

Opis produktu

WARSZTATY RYSUNKOWE. Zwierzęta

Keck Gecko
Oprawa miękka, Format 18,5x25,5cm, Stron 80
Wydawca: Aka
EAN: 9788362911035
ISBN: 978-83-629-1103-5

Zwierzęta fascynują nas od wczesnego dzieciństwa: czy jest to kochany domowy pupil, czy majestatyczny lew albo tygrys, lub też któryś z niezwykłych mieszkańców lasów tropikalnych, stepów czy pustyni... Zwierzęta są niewyczerpanym źródłem inspiracji dla wszystkich miłośników rysowania.

Jeśli zamierzasz nauczyć się dobrze malować zwierzęta, powinieneś poznać sposoby i techniki służące przedstawieniu danego motywu naturalnie i przekonująco.

W tej książce znajdziesz podstawowe techniki służące uchwyceniu właściwej budowy ciał zwierząt. Dowiesz się też, jak opierając się na podstawowych figurach geometrycznych, narysować zwierzę i stworzyć jego porywający portret.

Nieważne, skąd czerpiesz inspirację, czy obserwujesz zwierzęta w ich naturalnym środowisku, w zoo, czy też patrzysz codziennie na swojego pupila. Jeśli marzysz, żeby wiernie oddać jego osobowość, to różnorodne wzory zawarte w tej książce ułatwią Ci osiągnięcie tego celu.

Spis treści:

- KURS PODSTAWOWY: przybory, linie i kreski, światło i cień, nauczyć się właściwie patrzyć, kontury, proste formy, rodzaje okryć ciała zwierząt, korzystanie z fotografii, anatomia, szkice
- ZWIERZĘTA DOMOWE: świnka morska, królik, pisklę, koźlę, portret kota, źrebię, portret psa
- DZIKIE ZWIERZĘTA: para niedźwiedzi polarnych, słoń, słoniątko, para hipopotamów, panda
- INNE MOTYWY ZWIERZĘCE: jaszczurka, ważka, portret lwa
- WARSZTAT: rysunek na podstawie fotografii, zwierzęta w ruchu, inne obiekty i techniki, własny styl

Rok wydania 2013

Opinie klientów

Inni klienci zakupili również

Zapytaj o ten produkt

weryfikator

Podanie adresu e-mail jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Podając powyższe dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zapoznałeś się z Polityką Prywatności.