+48 22 7737 861

Opis produktu


Silikon RTV jest idealny dla małych lub delikatnych i precyzyjnych produktów, które są bardzo trudne do wyjęcia z formy. Silikon jest wysokiej jakości produktem o najwyższym poziomie stosowania w produkcji i rzemiośle.
Opis ogólny :
Silikon RTV to produkt dwuskładnikowy, w formie silikonu o doskonałej płynności i wulkanizuje w temperaturze pokojowej. Należy dodać  2% do 3% utwardzania w warunkach temperatury pokojowej, który formuje kauczuki silikonowe w ciągu 30 minut, w ciągu 2-3 godzin, uzyskany elastomer będzie formą uzyskującą odporność na odkształcenia i wysokiej temperaturę, kwasy alkalicznych i ekspansje.
 Instrukcja pracy dla kauczuków RTV- 2 odlewania silikonu:
Produkt jest w kolorze białej płynnej cieczy i ogólnej twardości 18- 22A ° po utwardzeniu. Jeżeli forma do odlewu jest potrzebna w dużym rozmiarze, powinna być wykonana z gumy silikonowej o wysokiej twardości. Ilość środka utwardzającego zależy od indywidulanych  wymagań klientów – można regulować nim czas schnięcia formy.
Uwaga : Producent silikonu nie zaleca dodawania oleju silikonowego. Jeśli klienci z pewnością potrzebują bardzo miękkie formy silikonowe lub formowane do drobnych produktów, szczegółowych i złożonych wzorów wtedy  5% do 10% oleju silikonowego może być dodanego do zmiękczenia formy i łatwego wyjmowania z formy.
Korzyści:
1.) Never oily
2.) 500~2000 duplication times
3.) Resistance to burn
4.) No white stain and sticky problem for craftstone casting&GRC Casting
5.) No viscosity  thicker problem
6.) Catalyst--Stable Quality high transparent,  no odor, Non-toxic and it can be reach Dow-Cornings & Wacker requirements. 
Zestawienie silikonów OTT z konkurencją

Clipboard Image.png

Opinie klientów

Zapytaj o ten produkt

weryfikator

Podanie adresu e-mail jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Podając powyższe dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zapoznałeś się z Polityką Prywatności.