Zaloguj się Załóż konto Strefa Partnera Kontakt

Informacja: 22 7737 861 lub 510 339 338

1 / 1

Etiudnik

Etiudnik

Etiudnik, sztaluga skrzynkowa plenerowa. Sztaluga posiada aluminiowe nogi, których długość można płynnie regulować. Drewniana skrzynka posiada przegrody, ułatwiające transport artykułów malarskich. Wymiary skrzynki to 32x44cm, wewnątrz znajduje się paleta malarska. Maksymalna wysokość sztalugi to 170cm. Maksymalna wysokość podobrazia to 70cm.

Ilość: Dostępność

Cena: 340,00 zł


Sztaluga aluminiowa plenerowa z podstawką

Sztaluga aluminiowa plenerowa z podstawką

Teleskopowa sztaluga plenerowa, wykonana z aluminium. Bardzo lekka, waga ~800g. W komplecie pokrowiec z paskiem na ramię. Przednie nogi sztalugi spina podstawka na podobrazie. Długość nóg reguluje się klamrami, końcówki nóg są ruchome, zakończone gumowymi stopkami. Maksymalne wymiary sztalugi: szerokość 85cm, wysokość ~163cm. Maksymalne podobrazie wysokość 83,5cm.

Ilość:

Cena: 90,00 zł


Sztaluga aluminiowa plenerowa z podstawką DUŻA

Sztaluga aluminiowa plenerowa z podstawką DUŻA

Teleskopowa sztaluga plenerowa, wykonana z aluminium. Bardzo lekka, waga ~1,420 kg. W komplecie pokrowiec z paskiem na ramię. Przednie nogi sztalugi spina podstawka na podobrazie. Długość nóg reguluje się klamrami, końcówki nóg są ruchome, zakończone gumowymi stopkami. Maksymalne wymiary sztalugi: szerokość 116cm, wysokość 142-190cm. Maksymalne podobrazie wysokość 150cm.

Ilość:

Cena: 180,00 zł


Sztaluga bukowa plenerowa trójnóg

Sztaluga plenerowa wykonana z drewna bukowego pierwszej klasy - zabezpieczona pokostem. Umożliwia pracę na bardzo dużych formatach w plenerze. Maksymalna wysokość podobrazia to 150cm. Wymiary sztalugi po złożeniu 83x12x10 cm. Maksymalna wysokość sztalugi 185cm, szerokość nóg 72 cm. Waga 1,6 kg..

Ilość:

Cena: 120,00 zł


Sztaluga bukowa plenerowa trójnóg SAS

Sztaluga bukowa plenerowa trójnóg SAS

Sztaluga plenerowa wykonana z drewna bukowego pierwszej klasy - zabezpieczona pokostem. Umożliwia pracę na bardzo dużych formatach w plenerze. Maksymalna wysokość podobrazia to 120cm. Wymiary sztalugi po złożeniu 87x12x10 cm. Maksymalna długość nóg 130 cm. Waga 3,5 kg.

Ilość:

Cena: 120,00 zł


Sztaluga bukowa plenerowa trójnóg typ CANALETTO

Sztaluga bukowa plenerowa trójnóg typ CANALETTO

Największa plenerowa sztaluga wykonana z litego drewna bukowego zaimpregnowanego olejem roślinnym.Wyjątkowa konstrukcja sztalugi gwarantuje niesamowitą stabilność, która wyróżnia tą sztalugę na rynku. Dodatkowym atutem jest możliwość pracy na tej sztaludze także w poziomie a nawet na dwóch podobraziach jednocześnie. Sztaluga posiada wygodną rączkę ułatwiającą przenoszenie sztalugi w plenerze.

Ilość: Dostępność

Cena: 195,00 zł


Sztaluga bukowa skrzynkowa plenerowa

Sztaluga bukowa skrzynkowa plenerowa

Sztaluga wykonana jest z drewna bukowego, impregnowanego olejem lnianym. Wymiary po złożeniu - 40x60x20cm. Po rozłożeniu sztaluga ma wymiary 80x120x180cm Na sztaludze można umieścić podobrazie o wysokości do 85cm. Skrzynka sztalugi ma wymiary 34x50cm i posiada szufladę z przegródkami wysuwaną do przodu. Wewnątrz mieści się drewniana paleta o wymiarach 28x45cm. Sztaluga posiada wygodną rączkę i pasek na ramię.

Ilość: Dostępność

Cena: 350,00 zł


SZTALUGA PLENEROWA ROSYJSKA ETIUDNIK DUŻY

SZTALUGA PLENEROWA ROSYJSKA ETIUDNIK DUŻY

SZTALUGA PLENEROWA ROSYJSKA ETIUDNIK DUŻY Etiudnik rosyjski znany na całym świecie ze swojej wytrzymałości i solidnego wykonania. Jest odpowiednikiem sztalugi skrzynkowej plenerowej. Sztaluga wykonana jest z drewna brzozowego, wymiary kasety: 52x40x8cm. Sztaluga posiada pas na ramię, palety drewniane. Nogi sztalugi są metalowe, regulowane na metalowe śruby. Waga: 5,2 kg

Ilość:

Cena: 700,00 zł


SZTALUGA PLENEROWA ROSYJSKA ETIUDNIK MAŁY

SZTALUGA PLENEROWA ROSYJSKA ETIUDNIK MAŁY

SZTALUGA PLENEROWA ROSYJSKA ETIUDNIK MAŁY Etiudnik rosyjski znany na całym świecie ze swojej wytrzymałości i solidnego wykonania. Jest odpowiednikiem sztalugi skrzynkowej plenerowej. Sztaluga wykonana jest z drewna brzozowego, wymiary kasety: 28x40x8cm. Sztaluga posiada pas na ramię, palety drewniane. Nogi sztalugi są metalowe, regulowane na metalowe śruby. Waga: 4,2 kg

Ilość:

Cena: 610,00 zł


Sztaluga skrzynkowa plenerowa

Sztaluga skrzynkowa plenerowa

Sztaluga skrzynkowa plenerowa. Sztaluga posiada aluminiowe nogi, których długość można płynnie regulować. Nogi sztalugi rozsuwają sie teleskopowo. Drewniana skrzynka posiada przegrody, ułatwiające transport artykułów malarskich. Wymiary skrzynki to 33x47cm, wewnątrz znajduje się paleta malarska. Maksymalna wysokość sztalugi to 147cm. Maksymalna wysokość podobrazia jakie można na sztaludze zamontować to 58cm. Sztaluga jest bardzo lekka, posiada wygodny uchwyt do noszenia.

Ilość: Dostępność

Cena: 295,00 złKategorie produktów

Producenci


Oprogramowanie KQS.store | Realizacja AWESO

© Art-Equipment Shop. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.