Zaloguj się Załóż konto Strefa Partnera Kontakt

Informacja: 22 7737 861 lub 510 339 338

1 / 1

CIENKOPISY KOLOROWE MARABU FINELINER GRAPHIX - 12 sztuk

Zestaw FINELINER GRAPHIX Marabu to dwunastoelementowy komplet kolorowych cienkopisów do rozcierania. Cienkopisy Marabu idealnie nadają się do cieniowania, konturowania i szkicowania.

Ilość:

Cena: 34,00 zł


Figurka do ozdabiania AUTO 120mm

Figurka do ozdabiania AUTO 120mm

Figurki do malowania dekoracyjnymi farbami akrylowymi, mazakami, a także farbami marmurkowymi Easy Marble.

Ilość:

Cena: 6,00 zł


Figurka do ozdabiania CHOINKA 130mm

Figurka do ozdabiania CHOINKA 130mm

Figurki do malowania dekoracyjnymi farbami akrylowymi, mazakami, a także farbami marmurkowymi Easy Marble. Wielkość przedmiotu: 13cm Figurka składa się z dwóch części, można użyć jej do dekoracji - wkładając coś do środka. Każda figurka z tej serii ma zawieszkę i można ją wykorzystać jako bombkę. Figurkę można malować, ozdabiać metoda decoupage. Można także robić z niej odlewy z np. czekolady - figurki mają atesty do zastosowań spożywczych.

Ilość:

Cena: 6,80 zł


Figurka do ozdabiania SAMOLOT 120mm

Figurka do ozdabiania SAMOLOT 120mm

Figurki do malowania dekoracyjnymi farbami akrylowymi, mazakami, a także farbami marmurkowymi Easy Marble. Wielkość przedmiotu: 12cm Figurka składa się z dwóch części, można użyć jej do dekoracji - wkładając coś do środka.

Ilość:

Cena: 5,00 zł


MARABU FINELINER GRAPHIX 4 SZT - CIENKOPISY CZARNE + PĘDZELEK

MARABU FINELINER GRAPHIX 4 SZT - CIENKOPISY CZARNE + PĘDZELEK

Zestaw FINELINER GRAPHIX Marabu to komplet trzech profesjonalnych cienkopisów z pędzlem do rozcierania. Dzięki końcówkom o różnych grubościach cienkopisy Marabu idealnie nadają się do cieniowania, konturowania i szkicowania.

Ilość:

Cena: 27,00 zł


PODOBRAZIE MAGNETYCZNE 30X30

PODOBRAZIE MAGNETYCZNE 30X30

PODOBRAZIE MAGNETYCZNE 30X30CM Podobrazie bawełniane z tablicą magnetyczną. Doskonałe do samodzielnego ozdobienia i późniejszego zastosowania jako tablica magnetyczna. Pomysłowy prezent dla dzieci, młodzieży i dorosłych - sam zadecyduj jakie tło ma mieć Twoja tablica magnetyczna. Możesz podobrazie pomalować, ozdobić na wszelkie sposoby, udekorować metodą decoupage.

Ilość:

Cena: 45,00 zł


PODOBRAZIE MAGNETYCZNE 30X40

PODOBRAZIE MAGNETYCZNE 30X40

PODOBRAZIE MAGNETYCZNE 30X40CM Podobrazie bawełniane z tablicą magnetyczną. Doskonałe do samodzielnego ozdobienia i późniejszego zastosowania jako tablica magnetyczna. Pomysłowy prezent dla dzieci, młodzieży i dorosłych - sam zadecyduj jakie tło ma mieć Twoja tablica magnetyczna. Możesz podobrazie pomalować, ozdobić na wszelkie sposoby, udekorować metodą decoupage.

Ilość:

Cena: 58,00 złKategorie produktów

Producenci


Oprogramowanie KQS.store | Realizacja AWESO

© Art-Equipment Shop. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.